×
Полная версия сайта

Официальный интернет-ресурс

Бәйдібек
ауданы әкімдігі

Ашық әкімдік Конкурстар АҚ "БЖЗҚ" Материалдар Сұрақтар Ақпараттық хабарлама Нормативтік құқықтық актілер Әкім аппараты Басшылық Құрылым Бәйдібек ауданы әкімінің аппарат басшысы, бөлім бастығы Мемлекеттік қызметтің имиджі Кадрмен қамтамасыз ету Конкурстар Бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидиттар Ауданның бірыңғай конкурстық комиссиясының оң қорытыныдысын алғандар Халықпен жұмыс Азаматтарды қабылдау кестесі Бөлімдер Ауылдық округтер Мемлекеттік қызмет Инфографика Мемлекеттік қызметтер туралы ақпарат Мемлекет қызметтер тізімі Мемлекеттік сатып алу Өңір туралы Бәйдібек ауданының есептері 2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы Жаңалықтар Хабарландырулар Өңірдің даму бағдарламалары Eлді мекендердің бас жоспарлары Үй іргелік жер телімін алу үшін кезекте тұрған азаматтардың тізімі Мәслиxат Бәйдібек ауданы бойынша тұрғын үй кезегінде тұрған азаматтардың тізімі Аудандағы білім саласының есебі Аудандағы мектептер Аудандағы балабақшалар Жоспар Аудан бюджетінің атқарылуының есебі Кәсіпқой емес медиаторлар Ауыл шаруашылығының субсидиясы №312 қаулы 2016-2020 жылдарға арналған даму бағдарламасы Автомобиль жолдары Аудан әкімінің баяндамалары Аудан әкімінің және ауылдық округтері әкімдерінің жергілікті тұрғындарға есеп беру кездесулерінің кестесі Бюджет Рухани жаңғыру

2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы

2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу бойынша Бәйдібек ауданындағы аумақтық сайлау комиссиясы мен учаскелік сайлау комиссияларының құрамы және орналасқан жері мен шекаралары

Бәйдібек аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

(Бәйдібек ауданы мәслихатының 11.01.2019 жылғы «Бәйдібек аудандық аумақтық сайлау комиссиясы мүшелерін сайлау туралы» №37/223 шешімімен бекітілген). Түркістан облысы, Бәйдібек ауданы,Шаян ауылы, Б.Қарашаұлы көшесі, 39. Тел. 8(72548)-21944. Baуdibek.saylau19@mail.ru)

Қ/с

Комиссия мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты

Туған күні, айы, жылы

Ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны, атқаратын қызметі

Қай партиядан не қоғамдық бірлестіктен ұсынылған

1

Қырықбаев Марат

Есіркепұлы

18.12.1974

Қазақ

Жоғары, биология және дене шынықтыру

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы

«NurOtan»партиясы

2

Әбенов Кәдіржан

Жұмашұлы

27.01.1982

Қазақ

Жоғары, заңгер

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы төрағасының орынбасары, Бәйдібек ауданы әкімі аппаратының бас инспектор – баспасөз хатшысы

«Ақ жол» демократиялық партиясы

3

Ауельбекова Айнур

Сериковна

31.10.1976

Қазақ

Жоғары, орыс тілі

­Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының хатшысы

Қазақстан Коммунистік Халық партиясы

4

Меңлібеков Мағжан

Мейрбекұлы

01.09.1991

Қазақ

Жоғары, қаржыгер

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, Бәйдібек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бөлімше меңгерушісі

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

5

Иманбеков Айдос

Айдарович

21.02.1989

Қазақ

Жоғары, география

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, Бәйдібек аудандық қоғамдық кеңесінің статисті

«SENIM» Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы Республикалық қоғамдық бірлестігі

6

Сейдахметов Әділхан

Омарәділұлы

30.11.1983

Қазақ

Жоғары, информатика

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі

«Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі

7

Абжалов Асыл

Жамбылұлы

19.03.1982

Қазақ

Жоғары, тарих

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, «Жастар ресурстық орталығы» КММ бастығы

«Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

Учаскелік сайлау комиссиялары

(Бәйдібек ауданы әкімінің 12.11.2018ж. «Бәйдібек ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы» № 23 шешімімен (Түркістан облысының әділет департаментінде 14.11.2018ж. № 4779 болып тіркелген) және Бәйдібек ауданы мәслихатының 11.01.2019 жылғы «Бәйдібек ауданы бойынша учаскелік сайлау комиссияларының құрамы туралы» № 37/224 шешімімен бекітілген).

Сайлау учаскелерінің нөмірі

Сайлау учаскесі орналасқан нысанның (дауыс беруге арналған үй-жай) атауы

Сайлау учаскесі орналасқан нысанның мекен-жайы

Сайлау учаскесінің шекарасы Сайлау комиссиясының құрамы, қай партиядан немесе қоғамдық бірлестіктен ұсынылған

елді мекен

көше

үй

1

№142

Есіркеп батыр атындағы жалпы орта мектеп

Ағыбет

Ағыбет

35

Ағыбет ауылының аумағы

Шаметов Хасен Таласбекович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Әкім Серік Қайратұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Бірлік» саяси партиясы.

Амантаев Кылышбек Косыбаевич – комиссия хатшысы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Комиссия мүшелері: Амалова Айгуль Алимовна – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Сапарбек Сакен Орынбекұлы – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы

2

№143

«Нұрсая» балабақшасы

Алғабас

Қаратау

46

Алғабас ауылының аумағы

Байзалиев Нурлыхан Абайдуллаевич – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Жумадиллаев Калиулла Сматуллаевич – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Адырбеков Динмухамед Жаркынбайович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Комиссия мүшелері: Досболаев Айдархан – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы, Құлжанова Шынар Абдуллақызы – «Бірлік» саяси партиясы

3

№144

С.Сейфуллин атындағы бастауыш мектеп

Жұлдыз

Майбұлақ

13

Жұлдызауылының аумағы

Ақбай Айдархан Кенеханұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Адырбек Серік – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Әбдіжаппарова Бақытгүл Алиасқарқызы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Игебай Бақытжан Шалдарбекұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Сағынбеков Мырзанәлі Дүйсенбайұлы – «Бірлік» саяси партиясы

4

№145

Жаңаталап негізгі орта мектебі

Жаңаталап

Жаңаталап

н/ү

Жаңаталап ауылының аумағы

Әділбаев Анархан Шыңғысұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Еркебаев Әлмырза – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Жүндібаев Алғазы Қыдырәліұлы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Маханбет Әбілсейіт Жақсыбекұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Бубеева Малике Садуахасқызы – «Бірлік» саяси партиясы

5

№146

Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектеп

Ақбастау

О.Оспанов

н/ү

Ақбастауауылының аумағы

Мадибеков Анаркалибекхожин Заркымович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Муратова Айкыс Шойдынбаевна – комиссия төрағасының орынбасары, «Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі.

Омарбеков Байдибек Батырбекович – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Ескабылов Батыр Абилдаевич – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Омарова Гулшахар Куршетбаевна – "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы" қоғамдық бірлестігі, Берикбосынов Гани Сатбаевич – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы, Жусипова Кенжекыз Туребековна – "SENIM" Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы Республикалық қоғамдық бірлестігі

6

№147

Ж.Жүнісбеков атындағы негізгі орта мектеп

Тұрақты

Ақжол

н/ү

Тұрақты ауылының аумағы

Қожамұратова Замзагул Жәділқызы – комиссия төрайымы, «NurOtan»партиясы.

Шоныкбаев Жандос Бахытжанович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Досжанов Анарбек Тұрсынұлы – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Комиссия мүшелері: Кәрібаев Мұсат Құттыбайұлы – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы, Әлімбек Марат Мұхтарұлы – «Бірлік» саяси партиясы

7

№148

Ө.Жолдасбеков атындағы жалпы орта мектеп

Кеңес

Қ.Бегманов

н/ү

Кеңесауылының аумағы

Ешмұратов Нұржан Сейтмұратұлы – комиссия төрағасы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Тұрсынбек Ғаный Сағынбайұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Жусиппаев Ермаханбет Мадибекович комиссия хатшысы, «Nur Otan» партиясы.

Комиссия мүшелері: Асанкулов Аскар Елгондиевич – «Бірлік» саяси партиясы, Дуйсенбеков Гани Серикбаевич – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы

8

№149

Жолғабас негізгі орта мектебі

Жолғабас

Көкмешіт

н/ү

Жолғабас ауылының аумағы

Омаров Айдархан Аширбекович – комиссия төрағасы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Ташимбетов Абдиманап Патталович – комиссия төрағасының орынбасары, «Nur Otan» партиясы.

Арыстанов Сәрсенбек Жәнгелдіұлы – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Комиссия мүшелері: Калдарова Магира Пайзиновна – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы, Ален Азамат Назарұлы – «Бірлік» саяси партиясы

9

№150

Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектеп

Шақпақ

Ильясұлы

8

Шақпақ, Үсіктас ауылдарының аумағы

Жумадиллаев Максат Танирбергенович – комиссия төрағасы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Мауытова Ақтолқын Қалыбайқызы – комиссия төрағасының орынбасары, «Nur Otan» партиясы.

Битанов Мейрамбек Бердикулович – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Хайрулина Галия Салимжановна – "SENIM" Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы Республикалық қоғамдық бірлестігі, Салиева Күлжан Курманалиевна – "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы" қоғамдық бірлестігі, Шекербек Танатар Көппайұлы – «Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі, Әкім Тұран Қайратұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы

10

№151

Тұрмыс-1 жалпы орта мектебі

Қазата

Қ.Шалтайұлы

2

Қазатаауылының аумағы

Ширикбаев Нуркен Жулдызбекович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Керимбеков Қақыбек Икрамұлы – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Амантурова Дина Бердімұратқызы – комиссия хатшысы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Комиссия мүшелері: Тулепов Ерханат Аманжолович – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Жайлымысова Гулбаршын Акжигитовна – «Бірлік» саяси партиясы

11

№152

Т.Қазақбаев атындағы жалпы орта мектеп

Таңатар

Ж.Қауымбаев

45

Таңатарауылының аумағы

Тұрлыбеков Өркен – комиссия төрағасы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Куралбаев Жаннур Абдуназарович – комиссия төрағасының орынбасары, «Nur Otan» партиясы.

Тұрдалиева Гүлжайна – комиссия хатшысы, «Бірлік» саяси партиясы.

Комиссия мүшелері: Бакиров Кайсар Осербаевич – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы, Әуесбек Рәтбек Оңалұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы

12

№153

Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектеп

Алмалы

Алмалы

6

Алмалыауылының аумағы

Төлегенов Нұралы Қурманәліұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Сатыпалды Қайсар Сейтханұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Тұртаев Асан Алдабергенұлы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Актамбердиев Калымбет Серикбаевич – «Бірлік» саяси партиясы, Таганов Кайрат Онгарбаевич – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

13

№154

Л.Өтешов атындағы негізгі орта мектеп

Жарықбас

Ж.Дауталиев

13

Жарықбас, Байжансай ауылдарының аумағы

Бердалиев Курманбек Макулбекович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Умышев Темирхан – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Досбергенов Абиш Куралбекович – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Дөненбаев Қуандық Нысаналыұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Мырзабаева Ултусын Мадьяровна – «Бірлік» саяси партиясы

14

№155

Алмалы жалпы орта мектебі

Бәйдібеката

Е.Шөкеев

12/1

Бәйдібек атаауылының аумағы

Бұхарбаев Ермек Құрманқұлұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Сапенов Журсин Есенович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Байбосын Бауыржан Шынарбекұлы – комиссия хатшысы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Комиссия мүшелері: Сулеева Таттикул – «Бірлік» саяси партиясы, Сенбеков Даурен Сейтказиевич – «Ақ жол» демократиялық партиясы

15

№156

«Қаратау» мәдениет үйі

Боралдай

О.Мамеков

15

Боралдайауылының аумағы

Копесов Бакытжан Калиевич – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Балкыбеков Есбол Жаксиликович – комиссия төрағасының орынбасары, «Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі.

Байзаков Айдын Ширинбекович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Комиссия мүшелері: Молдашова Нургул Бердибековна – "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы" қоғамдық бірлестігі, Сейдалиев Мұрат Сейтбекұлы – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы, Шанбаев Алтынбек Шамшабекович – "SENIM" Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы Республикалық қоғамдық бірлестігі, Досыбаев Еділ Сәрсенбайұлы – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы

16

№157

Боралдай жалпы орта мектебі

Жоғарғы Боралдай

Төлеби

45

Жоғарғы Боралдайауылының аумағы

Бекетов Қайрат Елтайұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Алдабергенов Турганбек Абдикеримович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Бархыбаев Әлішер Болысбекұлы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Ешмуратов Муратхан Шерханович – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы, Жүнісәлиев Ержан Серікбайұлы – «Бірлік» саяси партиясы

17

№158

О.Тайманов атындағы жалпы орта мектеп

О.Тайманов

Астана

31

О.Таймановауылының аумағы

Тінәлиева Бахира Мелдебекқызы – комиссия төрайымы, «Nur Otan» партиясы.

Мүсіреп Бақытжан Ілесұлы – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Тоқсанбаев Оразғали Әмірбекұлы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Аребаев Мырзабек – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Сембаев Бахытжан Жумаханович – «Бірлік» саяси партиясы

18

№159

Төменгі Боралдай негізгі орта мектебі

Ақжар

Бейбітшілік

7

Ақжарауылының аумағы

Абдуллаев Аслан Абдикаликович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Алиханов Сулхадин Жунисович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Исмайлов Иса Надірұлы – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Комиссия мүшелері: Мамедов Рамазан Усеинович – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы, Ахмедов Бахтияр Сулхадинович – «Бірлік» саяси партиясы

19

№160

Н.Арапов атындағы жалпы орта мектеп

Қаратас

№1

56

Қаратасауылының аумағы

Кадирсизов Бауыржан Бурабекович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Калдарбеков Кайсар Ушкемпирович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Андасбеков Әсілпан Әкімұлы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Бегалиев Махсат Балабекович – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы, Оралбаев Марат Жарқынбекұлы – «Бірлік» саяси партиясы

20

№161

Теректі жалпы орта мектебі

Теректі

Қостұра

55

Теректіауылының аумағы

Нуржанов Сейткарим – комиссия төрағасы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Абильдаев Нарбол Саметович – комиссия төрағасының орынбасары, «Бірлік» саяси партиясы..

Қожатаев Хамаржан Әбдешұлы – комиссия хатшысы, «Nur Otan» партиясы.

Комиссия мүшелері: Калдарбекова Гульжан Жоламановна – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы, Балқыбекова Ақмарал Амалбекқызы – «Ақ жол» демократиялық партиясы

21

№162

Қаратау жалпы орта мектебі

Жыланды

№1

28/2

Жыланды ауылының аумағы

Тұрғанбек Бақытжан Дүйсенбекұлы – комиссия төрағасы, «Nur Otan» партиясы.

Аймағанбетов Нұрлан Бауыржанұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Әлімбаев Қазыбек Бимаханұлы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Диханбай Есімхан Айдарұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Баубекова Нұргүл Қартайқызы – «Бірлік» саяси партиясы

22

№163

Б.Момышұлы атындағы негізгі орта мектеп

Түйетас

Жібек жолы

33

Түйетас ауылының аумағы

Кудайбергенов Канат Мусиралиевич – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Турлыбай Бейсенбек Оңласынұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы,

Рысалиева Гулмира Мырзатаевна – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Бекбаев Алибек Амзеұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Халитов Назим Каримович – Бірлік» саяси партиясы

23

№164

Домалақ ана атындағы жалпы орта мектеп

Амансай

Б.Өтембаев

57

Амансайауылының аумағы

Сұлтанбек Елубек Әлібекұлы – комиссия төрағасы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Қалықұл Сағатбек Мақұлбекұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Смайыл Серікбек Несіпбекұлы – комиссия хатшысы, «Nur Otan» партиясы.

Комиссия мүшелері: Бархударов Исмайл Алиевич – «Бірлік» саяси партиясы, Сарман Ерсұлтан Естемесұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы

24

№165

Қ.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп

Талап

№1

89/1

Талап ауылының аумағы

Кішкенов Ерлан Ұланұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Патаев Сансызбай Байтасұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Бірлік» саяси партиясы..

Тойбеков Ермек Әбілдәбекұлы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Іңкәрбеков Серік Пердебекұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Арыстанбай Құрасбек Тасыбайұлы – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

25

№166

Сарыбұлақ жалпы орта мектебі

Сарыбұлақ

№1

24/1

Сарыбұлақауылының аумағы

Зиябек Қасымхан Жұмаханұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Дүйсенбаеи Әмірқұл – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Орынбай Бақытбек Тастанұлы – комиссия хатшысы, «Бірлік» саяси партиясы.

Комиссия мүшелері: Қолдас Қалшора Еркебайұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Алтынбек Абибулла Ержанұлы – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

26

№167

Ақтас жалпы орта мектебі

Ақтас

О.Сенгірбайұлы

17/1

Ақтас, Шұқыршақ ауылдарының аумағы

Бектай Жандос Қуанышбекұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Сырғабай Құрманбек Рысқұлбекұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Бегалиев Ермахан – комиссия хатшысы, «Бірлік» саяси партиясы.

Комиссия мүшелері: Тортаева Акмарал Калдаровна – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы, Шайдоз Асхат Тұрсынбекұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы

27

№168

Борлысай жалпы орта мектебі

Қошқарата

А.Бектібаев

9/2

Қошқарата ауылының аумағы

Бекберген Шынаркүл Сапарқызы – комиссия төрайымы, «Nur Otan»партиясы.

Молдабеков Габит Асилбекович – комиссия төрайымының орынбасары, «Бірлік» саяси партиясы.

Исабек Айдарбек Құралұлы комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Адырбекова Гульзаман Бейбитовна – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Күзербай Құрманбек Шатайұлы – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

28

№169

Кеңсай жалпы орта мектебі

Кеңсай

Х.Бозжігітова

51/1

Кеңсайауылының аумағы

Адилаев Бауыржан Кадирбекович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Кәдірқұлұлы Сәрсенбек – комиссия төрағасының орынбасары, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Түйте Әлайдар Сәрсебайұлы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Раушанова Бибисара Есиркеповна – «Бірлік» саяси партиясы, Тулендиев Баглан Аскарбекович – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

29

№170

Абай атындағы жалпы орта мектеп

Шалдар

Б.Бахтиярұлы

3

Шалдар, Бекбау ауылдарының аумағы

Абдибаев Бахтияр Миралбаевич – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Онгарбеков Ержан Турсынбекович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Таева Айсара Тунгишбаевна – комиссия хатшысы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Комиссия мүшелері: Токкулиева Рая Тулебековна – "SENIM" Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы Республикалық қоғамдық бірлестігі, Койшибаев Баглан Балтабаевич – «Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі, Копбосынов Бауыржан Байырбекұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Игенбеков Абылайхан Сайлаубекұлы – "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы" қоғамдық бірлестігі

30

№171

О.Орманов атындағы жалпы орта мектеп

Сарқырама

Желтимес

45/1

Сарқырама ауылының аумағы

Кенжебек Рүстем Қасымханұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Нагизбеков Умирзах Кызметович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Жұматаев Нұрбек Айдарұлы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Құралбаев Нұржан Қалдарбекұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Кенбаева Гулназ Рахымбердиевна – «Бірлік» саяси партиясы

31

№172

Қ.Бәйменов атындағы жалпы орта мектеп

Екпінді

Қызылсеңгір

2

Екпінді ауылының аумағы

Жорабеков Сәлкен Әбдісайылұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Жақып Сәлкен Нұсқабайұлы – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Айдаров Бахытжан Амитович – комиссия хатшысы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Комиссия мүшелері: Айдар Қайрат Үсейнұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Шамурзаева Наргиза Мамуржановна – «Бірлік» саяси партиясы

32

№173

Жиенқұм жалпы орта мектебі

Жиенқұм

Сіргесалды

12

Жиенқұмауылының аумағы

Жузбаев Анарбай Усіпалыұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Ерназаров Марат Ақбарұлы – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Жұпарбаев Бақытжан Мамырбекұлы – комиссия хатшысы, «Бірлік» саяси партиясы.

Комиссия мүшелері: Бөртебаева Сәуле Абатқызы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Асқар Асан Құдіретұлы – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

33

№174

Жамбыл атындағы жалпы орта мектеп

Жамбыл

Ж.Кертайұлы

2

Жамбыл ауылының аумағы

Нұсқабаева Гүлмира Жүзімханқызы – комиссия төрайымы, «NurOtan»партиясы.

Сары Саттар Заманханұлы – комиссия төрайымының орынбасары, «Ақ жол» демократиялық партиясы

Каратаева Зауре Алипбековна – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Ақжанбаев Марат Малденұлы – «Бірлік» саяси партиясы, Ағабеков Абдықалық – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

34

№175

Ы.Алтынсарин атындағы негізгі орта мектеп

Шыбыт

Б.Әшірбеков

5

Шыбытауылының аумағы

Калдыбаева Кулжан Адилбаевна – комиссия төрайымы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Мусабекова Роза Турдалиевна – комиссия төрайымының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Бейсебай Назерке Балғынбайқызы – комиссия хатшысы, «Nur Otan» партиясы.

Комиссия мүшелері: Сыдықова Айжан Оңалбекқызы – «Бірлік» саяси партиясы, Елдесбаев Жамалбек – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

35

№176

Жүзімдік жалпы орта мектебі

Жүзімдік

№1

10

Жүзімдікауылының аумағы

Сарыпбеков Лесбек Макулбекович – комиссия төрағасы, «Nur Otan» партиясы.

Биттибаев Мейрхан Смайылович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Бейсенов Ғазиз Есенкелдіұлы – комиссия хатшысы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Комиссия мүшелері: Примжаров Пернебай Умирзахович – «Бірлік» саяси партиясы, Кыдырбаева Халифа Арыстанбековна – «Ақ жол» демократиялық партиясы

36

№177

Тасқұдық негізгі орта мектебі

Тасқұдық

Мектеп

12

Тасқұдықауылының аумағы

Жанибеков Нұрлан Мәденұлы – комиссия төрағасы, «Nur Otan» партиясы.

Сембиев Нурлан Еркинбекович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Сарманұлы Рысдаулет – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Керимбеков Сейткали Ускенович – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы, Байкен Айжан Ахметқалиқызы – «Бірлік» саяси партиясы

37

№178

Дәрігерлік тірек

Қызылжар

Жауқазын

6

Қызылжарауылының аумағы

Жаппаров Мұхтар Парамурызулы – комиссия төрағасы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Керімқұлов Қыналы – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Кошкарбеков Самат Байболатович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Комиссия мүшелері: Мынбаев Нуржан Омирбаевич – «Бірлік» саяси партиясы., Өмірбекова Назипа – «Nur Otan» партиясы

38

№179

Қ.Сыпатаев атындағы жалпы орта мектеп

Кеңестөбе

Қарсыбай батыр

20

Кеңестөбе ауылының аумағы

Жиеналиев Кайыргали Агабекович – комиссия төрағасы, «Nur Otan» партиясы.

Рысбеков Өмірзақ Ибрагімұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Файзуллаев Канат Мадибекович – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы .

Комиссия мүшелері: Тоқсанбаев Сайатбек Қанатбекұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Бекжигитов Жанибек Жамашович – «Бірлік» саяси партиясы

39

№180

А.Нысанов атындағы негізгі орта мектеп

Бірлік

А.Нысанов

18/1

Бірлікауылының аумағы

Осман Назира Жақсылыққызы – комиссия төрайымы, «NurOtan»партиясы.

Байтасов Сайлаубек Искахович – комиссия төрайымының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Ахметов Ергали Караманович – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Турлыбеков Нуржан Есдемесович – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Қайратқызы Гүлназ – «Бірлік» саяси партиясы

40

№181

С.Жиренов атындағы негізгі орта мектеп

Кеңесодақ

Ақөткел

33

Кеңесодақауылының аумағы

Досалиев Асхат Каримович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Бекқұлы Куанышбай Құттыбайұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Алимшеев Жандарбек Елубекович – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Алхатова Гүлзипа Әжітайқызы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Смағұлова Мамыркүл Мәріпханқызы – «Бірлік» саяси партиясы

41

№182

Бөген жалпы орта мектебі

Мыңбұлақ

А.Ералиев

25

Мыңбұлақауылының аумағы

Пернеев Ерболат Аманович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Омарбеков Әзімхан Әмзеұлы – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Жунисбекова Айгуль Есеналиевна – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Комиссия мүшелері: Бектурганов Нуржан Дарханович – «Бірлік» саяси партиясы, Далбаев Құлман Сұлтанұлы – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

42

№183

Қайнар жалпы орта мектебі

Қайнарбұлақ

Қайнар

1

Қайнарбұлақ ауылының аумағы

Кунтубаев Багдат Калмуратович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Бағланбай Шәкірхан Нұрмаханұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Серибеков Нурбек Бижанович – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.

Комиссия мүшелері: Пірназарова Мейрамкүл Саменияқызы – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы, Темирбаева Гулнар Утжановна – «Бірлік» саяси партиясы

43

№184

Мыңбұлақ жалпы орта мектебі

Мәдениет

Бірлік

27

Мәдениетауылының аумағы

Ақбергенов Сайранбек Демісұлы – комиссия төрағасы, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.

Байғанаев Мергенбай Мықташұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Nur Otan» партиясы.Бажақаева Күнімай Затыбекқызы – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Жаркымбекова Нургуль Байбосыновна – «Бірлік» саяси партиясы, Атығаев Әбілдәбек Әленұлы – Бәйдібек аудандық сайлау комиссиясы

44

№185

Досан негізгі орта мектебі

Бестоғай

Қапшағай

6

Бестоғайауылының аумағы

Әкімбаев Талғат Амантайұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Даулетов Атагелди – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Алимбай Игілік Бұзауханұлы – комиссия хатшысы, «Бірлік» саяси партиясы.

Комиссия мүшелері: Тасбаев Досбол Ажигалиевич – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Бұзаухан Олжас Маратұлы – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

45

№186

Дәрігерлік тірек

Ақбұлақ

Ақтөбе

н/ү

Ақбұлақауылының аумағы

Ахметов Арыстан Есенұлы – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.Биболатов Нағашбек Құдайбергенұлы – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.Жандарбеков Пазыл – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Шотарова Гүлнара Орынбекқызы – «Бірлік» саяси партиясы, Қалашова Ұлдықыз Досыбайқызы – «Ақ жол» демократиялық партиясы

46

№187

Қосбұлақ негізгі орта мектебі

Қосбұлақ

Көлбай би

49

Қосбұлақ, Нұра ауылдарының аумағы

Калдыбаев Аян Аскарович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.Сарыбеков Серикхан Естаевич – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.Шаданов Ақжол – комиссия хатшысы, «Ақ жол» демократиялық партиясы.Комиссия мүшелері: Өтегенов Ғафу Уалиханұлы – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы, Нысанбай Эльвира Жолдасбекқызы – «Бірлік» саяси партиясы

47

№188

Шаян көпсалалы лицей-жалпы орта мектебі

Шаян

Б.Қарашаұлы

88

Шаян өзенінен Қарабастау каналының Күлтөбеге өтетін көпірден Арнасай бойымен М.Әуезов көшесінің басына дейін, аумақтық инспекцияның ішіндегі үйлер қоса алғанда Ұлан, Ешенқұлов, Ақ бидай көшелерінің екі жағы М.Әуезов көшесіндегі екіқабатты 3 үйді қоса М.Әуезов көшесінің оң жағы Т.Рысқұлов көшесінің оң жағын ала отырып, Шаян өзені бойымен

Патсаханов Галым Абилович – комиссия төрағасы, «NurOtan»партиясы.

Мырхиева Жанар Тураровна – комиссия төрағасының орынбасары, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы" қоғамдық бірлестігі.

Амизов Даулетхан Жылхайдарович – комиссия хатшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.

Комиссия мүшелері: Қонысұлы Абылайхан – «Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі, Жумабаев Бауржан Аязханович – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Жанғазы Райхан Пердебайқызы – "SENIM" Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы Республикалық қоғамдық бірлестігі, Токбергенова Мунира Касымовна – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы

48

№189

М.Әуезов атындағы жалпы орта мектеп

Шаян

М.Әуезов

9

М.Әуезов көшесінен тік Арнасайдың бойымен ауылдың солтүстік шетін ала отырып, Ш.Байғонов көшесінің сол жағы, М.Әуезов көшесінің сол жағы Шәкәрім көшесінің қиылысына дейін, Шәкәрім көшесінің қиылысынан С.Қадырбаев көшесінің қиылысына дейін М.Әуезов көшесінің екі жағы

Бейсенова Толкын Ибатбековна – комиссия төрайымы, «Nur Otan» партиясы.

Кырыкбаева Гулмарал Игеновна – комиссия төрайымының орынбасары, "SENIM" Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы Республикалық қоғамдық бірлестігі.

Кабылбеков Ерулан Шорабекович – комиссия хатшысы, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы" қоғамдық бірлестігі.

Комиссия мүшелері: Сарыпбеков Өркен Жамбылұлы – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы, Тлепов Алмас Кайратович – «Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі, Сабиров Нуржан Турарович – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы, Сармантай Марат Қалданбекұлы – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Есалиева Акнур Сейтбековна – Оңтүстік Қазақстан облыстық мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподақ комитеті, Жетібаев Елдос Нұрланұлы – Бәйдібек аудандық сайлау комиссиясы, Курманбеков Жандос Исембекович – Бәйдібек аудандық сайлау комиссиясы, Байтуарова Пердекул Узбековна – «Бірлік» саяси партиясы

49

№190

С.Әбдіжаппаров атындағы жалпы орта мектеп-интернаты

Шаян

Е.Шөкеев

83

Шаян ауылының солтүстік шетінен Ш.Байғонов көшесінің оңтүстік жағын ала отырып, М.Әуезов көшесімен қиылысына дейін, М.Әуезов көшесінің солтүстік жағы, Т.Рысқұлов көшесінің шығыс жағы Шаян өзеніне дейін

Сатанова Айжан Абдикалыковна – комиссия төрайымы, «Nur Otan» партиясы.Анламасов Болат Аппасович – комиссия төрағасының орынбасары, «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы.Туреханова Гульмира Умирзаковна – комиссия хатшысы, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы" қоғамдық бірлестігі.Комиссия мүшелері: Кумисбеков Бекнур Сейткулович – «Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі, Мусаев Ибрайм Базарбаевич – Қазақстан Коммунистік Халық партиясы, Ахметов Галымжан Арыстанович – «Ақ жол» демократиялық партиясы, Сүлеймен Еркегүл Шынатқызы – "SENIM" Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы Республикалық қоғамдық бірлестігі

50

№191

Күлтөбе негізгі орта мектебі

Шаян

Б.Қарашаұлы

128/1

Шаян ауылы, Күлтөбе мөлтекауданы (мазарат жанындағы көпірге дейін), Ә.Жылқышиев көшесі, Б.Қарашаұлы көшесі Арнасайға дейін

Андакулов Хамитбек Турсынбекович – комиссия төрағасы, «Nur Otan» партиясы.Сейдахметова Фатима Ашимовна – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясы.Есболған Нұрбол Жандарәліұлы – комиссия хатшысы, «Бірлік» саяси партиясы.Комиссия мүшелері: Абенов Биржан Жумашович – «Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы, Мейірханұлы Азат – «Ақ жол» демократиялық партиясы